دومين نشست هم انديشی مديران گروه مركز آموزش علمی- كاربردی فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوين

دومين نشست هم نديشي مديران گروه موسيقي، بازيگري، گرافيك و روابط عمومي آقايان چگيني، ايزدفر، يوسفي و سليماني و كارشناسان مركز خانم عباسي و خانم الموتي در تير ماه سال 96 در راستاي شيوه هاي تبليغاتي و ابزارهاي تبليغاتي جهت پذيرش مهر96 در محل اتاق رياست برگزار گرديد.

در اين نشست سليماني سرپرست مركز متبوع ضمن تبريك عيد سعيدفطر به ديدار رؤساي مراكز علمي- كاربردي با جناب آقاي دكتر اميد رييس محترم دانشگاه جامع علمي- كاربردي و جناب آقاي دكتر دانش كار آراسته رييس محترم دانشگاه جامع علمي- كاربردي واحد استان اشاره كرد و اظهار داشت در اين جلسه جناب آقاي دكتر اميد در مورد چرايي تاخير در پذيرش بهمن 96-95 و اين مطلب كه دكتر اميد اظهار داشتند: "جلسات در اين خصوص سالي يك يا دو بار برگزار مي­گردد و تلاش هاي ايشان منجر به پذيرش در بهمن 96 شده است." در ادامه سليماني اهداف اين جلسه را چگونگي تبليغات رشته هاي مركز جهت جذب دانشجو در پذيرش مهر 96 اعلام نمود و برشيوه هاي تبليغات تاكيد كرد و در اين راستا از مديران گروه خواسته شد كه با مركز هم گام شوند و مركز از هم انديشي و طرح و ايده هاي آنان بهره مند شود.

مديران گروه مركز متبوع ضمن تبرك اخذ مجوز رشته هاي جديد به حفظ كيفيت آموزشي و برگزاري رشته ها تاكيد نمودند و كيفيت آموزشي و كلاس ها را تاثير گذار در جذب دانشجو دانستند و در اين خصوص برگزاري جلسات توجيهي مديران گروه با مدرسان مربوط به هر رشته را لازم و ضروري دانستند تا در اين جلسات به رعايت قوانين آموزشي تاكيد گردد تا از بروز برخي مشكلات جلوگيري شود. هم چنين به امكانات و تجهيزات مورد نياز رشته ها اشاره شد. در اين جلسه مديران گروه همكاري خود را جهت تبليغات و معرفي رشته هاي مركز و رايزني جهت تجهيزات و امكانات مركز اعلام داشتند و ابراز نمودند كه سرمايه گذاري در چند رشته پرتقاضا صورت گيرد و حتي المقدور كلاس ها طي دو يا سه روز بسته شود.

در پايان سليماني سرپرست مركز ضمن تشكر از حضور مديران گروه در جلسه، خواستار مطالعه سرفصل دروس رشته ها شد تا در صورت وجود نواقص جهت رفع آن اقدام گردد.